EHLİYET VE YAŞ: Lüks araçlar ve ticari araçlar için 23 yaşını doldurmuş ve en az 3 yıllık ehliyet sahibi olmanız, diğer araç grupları için 22 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyet sahibi olmanız halinde firmamızdan araç kiralayabilirsiniz.

KİRALAMA SÜRESİ : En az bir gündür. Uzun süreli kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.

FİYATLAR : Fiyatlara, bakım, üçüncü sahışlara karşı (yasal poliçe sınırları içinde) sigorta garantisi dahil olup , Yakıt kiralayana aittir.

ÖDEME : Kira bedeli kiralamanın başlangıcında nakit olarak alınır. En kısa kiralama 24 saat olup, gecikme halinde, her ek saat için, uygulanan ücretin 1/4'ü alınır.Toplam 4 saati aşan gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır.

SİGORTA : Tüm araçlarımız full sigortalıdır.. Ancak sigortaların geçerli olabilmesi için; trafik kaza zaptı ve alkol raporunun hemen tutturulması ve 48 saat içinde ofisimize ulaştırılması, kazada tamamen kusurlu olunmaması ve aracın alkollü veya uyuşturucu etkisi altında ya da yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekir. Aksi takdirde, aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur. Kiralanan aracın çalınması durumunda kiracının, aracın anahtarını,ruhsatı ve polis raporlarını şirketimize ulaştırması yeterlidir. Kiracı dışında aracı ikinci şahsın kullanabilmesi, ancak geçerli kimlik ve ehliyetin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.

FERDİ KAZA : Araçtaki şöför ve yolcular bu sigorta kapsamından ücretsiz olarak yararlanırlar.

TRAFİK CEZALARI : Trafik cezaları kiracıya aittir. Herhangi bir kazada, kiracının tamamen kusurlu bulunması ve kazadan sonra 48 saat içinde ofisimize bilgi verilmemesi durumunda, aracın serviste kaldığı süre veya aracın herhangi bir nedenle trafik tarafından alıkonulması halinde geçen süre, kiralama ücretine dahil edilir.

ŞOFÖRLÜ SERVİS : Dilerseniz günlük EURO --- karşılığında şoför temin edebilirsiniz.

BEBEK KOLTUĞU : Bebek koltuğu isterseniz, günlük EURO --.- karşılığında kiralayabilirsiniz

UZUN SÜRELİ KİRALAMA : Uzun süreli kiralamalarda özel ücret uygulanır .
KİRALAMA BİLGİLERİ